Mercedes-Benz

Nasza Firma dziś.

Nasza Firma dziś.

Liczby, daty i fakty. Wszelkie informacje o naszej firmie.

Dziś znamy Państwa gusty i upodobania. Nie tylko wobec wymarzonej marki samochodu, ale również atmosfery panującej podczas jego zakupu. Przyświeca nam dbałość o elegancję, wygodę, funkcjonalność pomieszczeń i najwyższy poziom obsługi, czyli o to, co może spowodować uśmiech na twarzach i wprawić w dobry nastrój naszych Klientów. Grupa Wróbel
to wiodący dealer światowej marki samochodów Mercedes-Benz. Naszą misją jest dostarczanie satysfakcji z produktów i usług, które oferujemy.

Od prawie 25 posiadamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów marki Mercedes-Benz. Nasza sieć salonów i serwisów to obecnie dziewięć oddziałów Mercedes-Benz, zlokalizowanych we Wrocławiu, Opolu, Jeleniej Górze, Pietrzykowicach, Lubinie, Zielonej Górze, Częstochowie
i Straszynie k. Gdańska. Ponadto posiadamy najnowocześniejsze Centrum
Blacharsko-Lakiernicze, które od 2012 r. działa w Pietrzykowicach k. Wrocławia. Każdego dnia blisko 500 osób dba o to, bo jak najlepiej dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb. 

O dynamicznym rozwoju spółki świadczy jej ostatni debiut na Liście 500. To zestawienie największych firm w kraju z polskim kapitałem, pod względem przychodu, publikowane przez Dziennik Rzeczpospolita.

Grupa Wróbel to ceniona marka rynku dealerskiego, uznana przez klientów
i ekspertów, utytułowana w wielu prestiżowych konkursach. Jesteśmy też stałym partnerem wielu lokalnych i ogólnopolskich akcji społecznych i kulturalnych.