Mercedes-Benz

Miss Polski i Master Truck of the Year!

14.12.2018

Oba tytuły świadczą o zwycięstwie w prestiżowych konkursach, wyłaniających to, co najlepsze i najpiękniejsze. Już w pierwszym kadrze, z perspektywy lotu ptaka widzimy Actrosa i Miss Polski naprzeciw siebie. Pewność, gotowość do działania z domieszką rywalizacji. To tutaj dwa silne charaktery spotykają się po raz pierwszy.
Olśniewająca Kamila Świerc, studentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku komunikacja wizerunkowa, swoją przygodę z Miss Polski rozpoczęła od startu w regionalnym konkursie organizowanym w Opolu. Rok 2018 był więc dla najpiękniejszej kobiety w naszym kraju niezwykle udany, ale też bardzo pracowity.
Przed obiektywem czuje się i prezentuje bardzo dobrze, co widać na następnej karcie kalendarza, gdzie ze sportowej, pewnej postawy, przechodzimy do klasycznej kreacji Kamili. Na pierwszym planie stoi Ona w czarnej sukni, z koroną na głowie, a Actros dumnie jej towarzyszy. W tej odsłonie posągowa wręcz Kamila i Mercedes są jak król i królowa. I choć widzimy kontrastowe zestawienie czerni i bieli - naturalnych przeciwieństw, tworzą jednak perfekcyjną parę.
Nowoczesny, niezwykle komfortowy model spod znaku trójramiennej gwiazdy Mercedes–Benz Actros, z tytułem „Master Truck of the Year” klatka po klatce dotrzymuje towarzystwa Miss. Następny kadr to wystrzałowy wieczór w wielkim mieście należący do białego duetu pięknej i pięknego. Przełom lipca/sierpnia prezentuje siłę, którą ma w sobie zarówno kobieta, jak i prezentowany tuż za nią ekonomiczny, wyposażony w silnik najnowszej generacji OM 471, zautomatyzowaną skrzynię biegów PowerShift 3 oraz innowacyjny system bezpieczeństwa - Mercedes-Benz Actros. Wydaje się, że dla każdego z nich nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania.
Ten swoisty mariaż najpiękniejszej, najlepszego i Grupy Wróbel, spina w całość ostatnia karta kalendarza, gdzie pewność, moc i śmiałe patrzenie w przyszłość zamykają rok. A może otwierają kolejny…?
Poniżej znajdziecie Państwo tapety na pulpit ekranu z wybranymi zdjęciami z kalendarza Truck Grupa Wróbel 2019.