Weź taksówkę i wesprzyj Koncert Nadziei

01.04.2016

4. kwietnia w Narodowym Forum Muzyki spotka się świat biznesu, polityki, kultury i sztuki, i wszystkim będzie przyświecał jeden cel – pomóc podopiecznym Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Grupa Wróbel udostępni w tym dniu specjalną flotę taksówek, z których dochód zostanie przeznaczony na cele Fundacji.
Koncert Nadziei to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń charytatywnych na Dolnym Śląsku. 4 kwietnia zagrają już po raz siódmy, a najbliższa edycja ma też szczególny charakter, bowiem mija właśnie 25 lat od założenia Fundacji. To ćwierć wieku niesienia pomocy, która z roku na rok kontynuowana jest z coraz większą mocą. 
4. kwietnia w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu pojawi się blisko półtora tysiąca osób, zaśpiewa legenda polskiej piosenki Krystyna Prońko razem z Mietkiem Szcześniakiem, a towarzyszyć im będzie orkiestra symfoniczna „The Film Harmony Orchestra” pod dyrekcją Marcina Mirowskiego.
Po koncercie goście będą mogli wrócić do domu specjalnymi taksówkami, które zapewni partner wydarzenia – Grupa Wróbel. Wyjątkowa flota dziesięciu przedpremierowych Mercedesów Klasy E będzie czekała na Placu Wolności tuż przy NFM. We foyer Forum zorganizowana zostanie recepcja, gdzie goście będą mogli zgłaszać chęć kursu w obrębie miasta Wrocławia. Oprócz consierge’a, będzie tam obecny również wolontariusz fundacji Na Ratunek, przyjmujący darowizny. Minimalna opłata za kurs to 200 zł, a dochód w całości trafia na cele Fundacji. Gorąco zachęcamy do korzystania z Taksówek Nadziei!