Mistrzowie snookera w mistrzowskich samochodach

11.11.2014

7 listopada rusza piąta edycja pokazowego turnieju snookera z cyklu Lotto & Hot Shots Masters.
Na zaproszenie organizatora turnieju do Zielonej Góry zjadą największe gwiazdy tej
prestiżowej dyscypliny. A partnerem logistycznym wydarzenie jest Grupa Wróbel.
Dla fanów tego sportu to nie lada gratka. Dziewięć dni snookerowego szaleństwa na najwyższym poziomie. Tegorocznymi gośćmi specjalnymi będą Neil Robertson – mistrz świata z 2010 r., Judd Trump - wicemistrz z roku 2011 i Marcin Nitschke – drużynowy mistrz Europy 2011. Ambasadorem turnieju pokazowego został w tym roku Leszek Lichota - zawodowo aktor, a prywatnie pasjonat snookerowych bil.
W ciągu pierwszych pięciu dni w rozgrywkach zmierzą się między innymi naj­lepsi
zawodnicy w kraju, a 12 i 13 li­sto­pa­da z lek­cji snookera będą mogli skorzystać wszyscy zainteresowani, którzy do tej pory nie mieli okazji spróbować swoich sił w tej dyscyplinie.
Wielki finał imprezy już 15 listopada – dwa mecze półfinałowe, bitwa o trzecie miejsce i starcie najlepszych w walce o zwycięstwo.
Wydarzenie uświetnią również rozgrywki pokazowe z udziałem Sandry Staniszewskiej, Leszka Lichoty, Lucjana Błaszczyka i Piotra Protasiewicza.
Turniej Lotto & Hot Shots Masters to nie tylko wielkie święto snookera, ale również Zielonej Góry, która stała się ambasadorem tego sportu w Polsce.
- Grupa Wróbel chętnie włącza się w organizację różnych wydarzeń w województwie lubuskim. Wspieraliśmy już między innymi Festiwal Lubuskie Lato Filmowe oraz Festiwal Piosenki Rosyjskiej. Pasje i kulturę trzeba promować. Poza tym taka impreza jak największy w Polsce turniej snookerowy, ma tez duże znaczenie dla regionu. Buduje jego markę. Dlatego cieszymy się, że możemy w tym uczestniczyć i aby wspomóc organizatorów, udostępniliśmy do obsługi tego eventu dwa samochody, między innymi nową limuzynę Klasy E – mówi Agnieszka Lewandowska – dyrektor zielonogórskiego oddziału Grupy Wróbel.