Mercedes-Benz

Michał Żebrowski nowym ambasadorem Grupy Wróbel

01.04.2016

Znany polski aktor, założyciel i dyrektor naczelny Teatru 6. piętro, a prywatnie wielki fan motoryzacjii miłośnik Mercedesów. Od dzisiaj Michał Żebrowski rozpoczyna współpracę z Grupą Wróbel.
W ramach współpracy Michał Żebrowski będzie testował Mercedesa GLE, czyli następcę legendarnego ML-a. Aktor miał okazję bardzo dobrze poznać wcześniejszy model, bowiem przez sześć lat był związany z Mercedes-Benz Polska.
„Poprzez swoje wieloletnie doświadczenie z niemiecką marką, Michał Żebrowski daje najlepszy testymonial jej solidności i niezawodności – mówi Michał Łuczak, prezes Grupy Wróbel. Dlatego jest nam niezmiernie miło, że dołączył do grona naszych ambasadorów. Reprezentuje bowiem nie tylko świat kultury sztuki, który jest nam bardzo bliski, ale to też przede wszystkim mąż i ojciec, a wartości rodzinne pielęgnujemy w naszej firmie ponad wszystko. Z kolei Mercedes, jak żaden inny samochód, dba o bezpieczeństwo najbliższych – kończy prezes.
Współpraca zostanie zainaugurowana 5 kwietnia, podczas premiery nowej Klasy E, która odbędzie się w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu. Podczas awangardowej odsłony modelu w niezwykłych wnętrzach dawnego.
Przypominamy, że Grupa Wróbel partneruje już Mai Włoszczowskiej – mistrzyni świata MTB, która obecnie intensywnie przygotowuje się do olimpiady w Rio de Janeiro oraz Wicemistrzyniom Polski
w piłce siatkowej, czyli żeńskiej drużynie Impell Volleyball. Michał Żebrowski dołącza więc do zacnego grona ambasadorów Mercedes-Benz Grupa Wróbel, która przez najbliższy rok będzie wspierała jego działalność artystyczną, z kolei charakterystyczny głos aktora już niebawem będzie można usłyszeć m.in. w kampaniach radiowych dealera.