Mercedes-Benz

Before Jazz nad Odrą

25.03.2015

51. edycja festiwalu Jazz nad Odrą zbliża się wielkimi krokami. A już w najbliższych dniach przedsmak muzycznych emocji zapewni Grupa Wróbel- partner logistyczny wydarzenia.
W najbliższy weekend w naszym salonie odbędzie się cykl występów jazzowych, wprowadzających
w nastrojowy klimat.  
Już 28.03.15 r. Grupa Wróbel razem z Biurem Festiwalowym Impart 2016 zapraszają do salonu przy ul. Klecińskiej 155 we Wrocławiu. Specjalnie dla Państwa wystąpi znany muzyk jazzowy- Bartosz Pernal, zdobywca wielu międzynarodowych nagród, współpracujący m. in. z Filharmonia Wrocławską i Wrocławskim Teatrem Komedia. W akompaniamencie saksofonu i kontrabasu stworzy tego dnia niepowtarzalną atmosferę. Jazzowych brzmień będzie można słuchać w godzinach 8:00- 18:00.
Miłośników jazzu i Mercedesa z pewnością ucieszy fakt, że podczas koncertów będą mogli zobaczyć również najnowszy model CLA Shooting Brake - nazywanego wielkomiejskim łowcą, który swoim kształtem przypomina zwinnego, ale jednocześnie eleganckiego drapieżcę. Auto doskonale wpisuje się w urbanistyczny, miejski styl.
- Już od kilku lat jesteśmy partnerem festiwalu Jazz nad Odrą, ale w tym roku postanowiliśmy mocniej wspierać całe wydarzenie - mówi Michał Łuczak- prezes Grupy Wróbel. Nasi klienci są nie tylko pasjonatami pięknych samochodów, ale też dobrej muzyki, dlatego najnowszy model CLA Shooting Brake będą mogli podziwiać przy subtelnych, jazzowych dźwiękach - dodaje prezes.
Ale na koncert może przyjść każdy, komu jazz jest bliski, nie tylko klienci Mercedesa. Dla gości przygotowaliśmy również specjalną wystawę plakatów,
prezentujących poprzednie edycje festiwalu. Będzie można zobaczyć jak bardzo
zmieniał się na przestrzeni lat.
Przypominamy, że Jazz nad Odrą startuje w tym roku 14 kwietnia, a festiwalowy support już w najbliższą sobotę w salonie Grupy Wróbel.