Mercedes-Benz

Dealer Roku 2017! Grupa Wróbel zdobywa kolejny tytuł

Grupa Wróbel Dealerem Roku 2017 Mercedes-Benz Trucks 

12 kwietnia odbyło Spotkanie Właścicieli i Prezesów Firm Dealerskich Mercedes-Benz
z całej Polski. W tym roku wyjątkowo wszyscy przedstawiciele niemieckiej marki spotkali się we Wrocławiu, w nowym salonie Grupy Wróbel – największym tego typu obiekcie w Europie Środkowo-Wschodniej. Jak zawsze zwieńczeniem konferencji była uroczysta gala Dealer Roku, podczas której przyznawane są nagrody dla najlepszych dealerów w całej sieci. W tym roku zwycięzcą w segmencie samochodów ciężarowych została właśnie Grupa Wróbel. Spółka otrzymała prestiżowy tytuł Dealera Roku 2017 Samochody Ciężarowe. Warto podkreślić, że w tej kategorii firma wygrała już po raz czwarty. Nagroda jest wyróżnieniem dla całego działu, obejmując sprzedaż i serwis.

Grupa Wróbel to obecnie dziewięć oddziałów marki Mercedes-Benz, zlokalizowanych
w pięciu województwach, z czego aż w pięciu lokalizacjach firma posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych.

Tytuł Dealera Roku to nagroda wielopłaszczyznowa, bowiem o jej przyznaniu decyduje szereg składowych. W trakcie oceny brane są pod uwagę m. in.: wskaźniki wzrostu
i realizacji planów sprzedażowych, wskaźniki serwisowe i wyniki finansowe. Uwzględniane są także wyniki badań satysfakcji klienta.

Grupa Wróbel wygrała spośród 11 dealerów samochodów ciężarowych Mercedes-Benz
w Polsce.